Telefon tylko dla wybranych

telefon dla wybranych

Obecne telefony komórkowe zachwycają mnogością funkcji i stylistyk. Aparat fotograficzny, kalendarz, odtwarzacz muzyki i wiele innych funkcji mieści się w niewielkiej obudowie smartphon-ów. Stały się one tak popularne, że wymienione funkcje nikogo nie dziwią. Jest jednak telefon, który zadziwi niejednego fana elektroniki, a także fana luksusu. Ulysse Nardin to firma znana z produkcji luksusowych zegarków, która postanowiła zająć się rynkiem telefonów komórkowych.

Chairman 2 jest telefonem skierowanym do osób o zasobnych portfelach, bo jeden z 1846(firma Ulysse Nardin została założona w 1846 r.) tych limitowanych smartphone-ów kosztuje od 37 tys. do 143 tys. złotych. Każdy z nich jest wyposażony w aparat fot. 8Mpx i 3,2″ ekran dotykowy z funkcją multitouch. Smartphone jest zasilany dzięki baterii pozwalającej na 8 godzin rozmów lub 30 dni czuwania. Co ciekawe telefon jest wyposażony w kinetyczny system zasilania (ładuje się dzięki wstrząsom) oraz koronę, która pozwala po prostu nakręcić telefon.

Prosta bryła i kształty oraz dominujący czarny kolor, a także złoto zdobiące obudowę sprawia, że telefon wygląda wyjątkowo luksusowo i zachwyci każdą osobę, która chce się wyróżniać w towarzystwie.

Dodaj komentarz