Rejs wycieczkowy – niezapomniana podróż poślubna

Większość par młodych, zaraz po uroczystości ślubnej planuje podróż poślubną. Chcą wypocząć po wszystkich przygotowaniach i spędzić czas tylko ze sobą. Pomysłów na takie wycieczki można mieć wiele. Niektórzy wybierają wyjątkowo ważne dla siebie miejsca, a inny postanawiają zrealizować wspólne marzenia.

źródło: dailymail.co.uk

źródło: dailymail.co.uk

Modne stają się bardzo eleganckie wycieczki. Na pewno niezapomnianym przeżyciem będzie rejs luksusowym statkiem wycieczkowym. Czego możemy się spodziewać po takiej wycieczce?

Takie ogromne statki to przede wszystkim luksus, przepych i niezliczone atrakcje. Przypominają one ogromne centra rozrywkowe, w których na pewno nie można się nudzić. Jednym z najpopularniejszych statków jest Oasis of the Seas. Co znajduje się na takim statku?

źródło: dailymail.co.uk

źródło: dailymail.co.uk

Przede wszystkim tysiące kabin, które przewyższają standardem ekskluzywne hotele. Niektóre z nich to kilkupoziomowe mieszkania. Na takim statku możemy wybrać się do centrum handlowego – znajdują się tam liczne sklepy, kawiarnie oraz bary. Co do rozrywki – mamy tam ogromny, wodny amfiteatr, jak również park, po którym można sobie pospacerować.

źródło: cruises.about.com

źródło: cruises.about.com

Na statku znajdują się rozmaite baseny, sauny czy jacuzzi. Można tez wybrać inne sporty – golf, surfing, koszykówkę czy siatkówkę, co też nie stanowi wszystkie możliwości. Dostępne są gabinety kosmetyczne, solarium czy też spa. Nie brak też atrakcji na wieczór – mamy do wybory różne kluby, kasyno oraz koncerty. Taki rejs jest z pewnością wyjątkowym przeżyciem i interesującym początkiem małżeństwa.

Dodaj komentarz