Poradnik weselny

Tytułowy poradnik weselny tak naprawdę nie istnieje. Nie ma sprawdzonych pomysłów na dobre wesele tak jak nie ma najlepszego torta weselnego, czy najpiękniejszej wiązanki ślubnej. Zawsze komuś się może niespodobać. Należy stosować zasadę, że weselę młodzi nie robią dla siebie, a tak naprawdę dla rodziców, a z kolei rodzice robią wesele dla gości, aby móc pokazać się z jak najlepszej strony imponując całej rodzinie i przyjaciołom. Cel jest jeden – aby wesele zostało zapamiętane i to w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu.

para młoda na ślubie przed kościołem - sala weselna zgierz

fot. http://weddingpicturesweddingphotos.net

Historie typu pijana orkiestra, nieświeże jedzenie, czy przeciekający dach w sali weselnej, albo pijany Pan Młody z pewnością na długo utkwią w pamięci rodziny i gości, a tego byśmy nie chcieli. Warto przed każdym weselem pomyśleć o dobrej organizacji. Tutaj mogą nam pomóc organizatorzy weselni, którzy skutecznie pomogą przy:

– usadzeniu gości
– udekorowaniu sali weselnej
– wyboru samochodu weselnego
– wydruku zaproszeń
– doborze ilości i jakości alkoholu
– wyborze orkiestry weselnej
– przygotowaniu plnu imprezy


Jednak co wiadomo nie od dziś bez dobrej sali weselnej nie będzie dobrego wesela. Niebywala ważna jest dobra wentylacja w sali oraz rozdzielenie miejsca tanecznego, od części, gdzie będą spożywane przez gości posiłki i wznoszone toasty. Wiele sal weselenych w tym sala na wesele zgierz Route One rozwiązały to budując odzielne pomieszczenie taneczne gdzie oprócz orkiestry, tanćzoących gości jest też bar.

Dodaj komentarz