Pończochy – subtelna pikanteria w sypialni

ponczochy - subtelna pikanteria w sypialniPończochy na damskich nogach rozpalają mężczyzn, wie o tym każda kobieta, która założyła choć raz do łóżka tą część garderoby. Wielu psychologów starało się wytłumaczyć ten fenomen, jednak tak naprawdę nie udało się to nikomu, choć panie od lat stosują ten sposób na wprowadzenie pikanterii do łóżka. Dawniej nazywano to fetyszem, obecnie jest to tak popularne, że wręcz fetyszystami można nazwać mężczyzn, którzy nie lubią pończoch.

Kabaretki

Pończochy choć same w sobie pociągają, to nie powinny być byle jakie. Bardzo popularne już od kilku lat są tzw. kabaretki, dawniej kojarzone z prostytutkami, obecnie można je znaleźć w garderobie większości kobiet chcących podobać się swojemu mężczyźnie.

Pończochy, ale nie tylko

Same pończochy to nie wszystko, aby rozpalić mężczyznę do czerwoności, kobieta powinna połączyć kabaretki z inną bielizną. W wielu sklepach można znaleźć specjalne zestawy seksownej bielizny, która wniesie nową jakość do zabaw łóżkowych.

Kobiety, ruszcie swoich kanapowych leniuchów z przed telewizorów i sprawcie, aby uganiali się za wami. Pończochy to najsubtelniejszy sposób na wprowadzenie pikanterii do łóżka.

Dodaj komentarz