Pokój rozrywki – zabawa we własnym domu

bilard

Masz wolne pomieszczenie w domu, spory kawałek piwnicy, poddasze? Nie zastawiaj ich kolejnymi niepotrzebnymi przedmiotami! Zrób z niego własny pokój rozrywek. Życie nie rozpieszcza, a czasu na jazdy do daleko położonych centrów rozrywki po prostu szkoda.
W piwnicy, jeśli będzie ci przeszkadzał jej wygląd, postaw kilka ścianek z karton gipsu i oddziel się od reszty pomieszczenia. Nie jest to trudne, a nie będzie ci wstyd zaprosić znajomych na godzinkę zabawy.

Jakie sprzęty w takim pomieszczeniu

Na pewno stojący w pokoju rozrywki komputer, to zły pomysł. Kojarzy się on bowiem z pracą, dlatego lepiej pozostawić go w gabinecie i miejscu pracy. Bilard i piłkarzyki na pewno sprawdzą się przy dużej rodzinie i wielu znajomych. Jednak jeśli ograniczamy liczbę swych kontaktów, świetnie sprawdzi się worek treningowy czy konsola do gier. Najlepiej jeśli jesteśmy przygotowani na samotną rozrywkę i tą w towarzystwie. Dodatkowo można również ustawić małą lodówkę na napoje, tak aby nie trzeba było przerywać zabawy idąc po coś do picia.

Spotkania towarzyskie w domu

Taki pokój, będzie świetnym powodem do spotkań towarzyskich, kiedy znudzą nam się już restauracje i zwykłe siedzenie przy stole. Nawet we dwie pary można zagrać w piłkarzyki – panie na panów lub para na parę. Takie spędzenie wieczoru jest świetną alternatywą dla sztywnych pogaduszek przy winie.

Życie jest krótkie, bawmy się więc i nie ograniczajmy się tylko do centrów rozrywki. Spędzanie wieczorów przed telewizorem odejdzie w niepamięć kiedy skończymy urządzać nasz pokój rozrywki.

Dodaj komentarz