Oryginalna panna młoda

Dla panny młodej najważniejszą kwestią związaną ze ślubem jest oczywiście wybór sukni ślubnej. Każda kobieta ma swoją wizję co do tego, jak taka kreacja powinna wyglądać. Później następuje etap poszukiwań. Wtedy też zaczynamy podchodzić do tej kwestii profesjonalniej – sprawdzamy, w jakim fasonie będziemy wyglądać najkorzystniej.

Oczywiście suknia ślubna dla większości kobiet musi być biała. Jednak niektóre panie chcą w tym dniu się szczególnie wyróżniać. Inne zdecydowanie wolą bardziej oryginalne rozwiązania. Suknia ma się nam podobać i mamy się w niej dobrze czuć – dlatego warto dostosować ją do swoich wymagań.

źródło: inspiracjeonline.pl

źródło: inspiracjeonline.pl

Z bielą sukni bardzo ciekawie będą się komponować czarne dodatki. Można wybrać te delikatniejsze, jak i bardziej wyraziste. Jak można wprowadzić ten kolor do sukni ślubnej?

źródło: inspiracjeonline.pl

źródło: inspiracjeonline.pl

Jednym z rozwiązań – bardzo popularnych, jest wybranie czarnej wstążki lub paska. Do tego można też dobrać czarne, długie rękawiczki oraz czarne buty. Będą one dopełnieniem dla sukni, ale jej nie przytłoczą. Można pójść też o krok dalej. Suknie często mają koronkowe wykończenia. Niektóre z nich są bardzo gęste, inne zdecydowanie bardziej delikatne. I to właśnie ta koronka może być czarna. Niech pojawi się na gorsecie oraz dole falban sukni. Można też wybrać zdobiony czarną koronką gorset i do tego czarne buty.

źródło: inspiracjeonline.pl

źródło: inspiracjeonline.pl

Jeżeli gorset jest wiązany, to właśnie ozdobna taśma może być czarna. Poza tym suknie często mają kwiatowe zdobienia. Jeżeli zdecydujemy się na czarne kwiaty, też będą one oryginalną ozdobą sukni. 

Dodaj komentarz