Organizujemy ślub!

obrączki, ślub,

fot.mi9.com

Ślub dla wielu osób jest najważniejszym dniem w całym życiu. Pary młode starają się dopilnować każdej kwestii, aby był to niezapomniany dzień zarówno dla nich jak i dla wszystkich bliskich, którzy będą go z nimi spędzać. Bardzo duży pływ na powodzenie całego wieczoru ma wybór domu weselnego, gdzie będzie się odbywać przyjęcie. Tak naprawdę, to od niego zależy czy wesele będzie zapamiętane jako udane czy nie. Wybierając salę weselną kierujmy się bardzo wieloma aspektami, i nigdy nie decydujmy się na pierwszą którą oglądamy.

Powinniśmy porównać wiele miejsc, przemyśleć ich położenie oraz ofertę. Często sale weselne oferują przygotowanie całego poczęstunku (zarówno przystawek jak i ciepłych dań), dzięki czemu para młoda musi zatroszczyć się tylko o alkohol, napoje czy ciasta. Jest to duże ułatwienie. Szczególnie wtedy, gdy istnieje możliwość dokładnego wybrania menu. Ważne jest również rozpatrzenie, czy właściciel sali weselnej zapewni nam obsługę w postaci kelnerów oraz barmanów, którzy będą obsługiwali gości.

Gdy już znajdziemy idealną salę weselną, zabukujmy termin, wpłaćmy zaliczkę i zacznijmy organizować inne potrzebne kwestie, takie jak kamerzystę i fotografa, auto, którym chcemy jechać do ślubu, kapelę, która będzie nam przygrywać przez całą noc oraz oczywiście stroje ślubne.
 

 

Dodaj komentarz