HouseOfSpirit.plDom i wnętrzaOgród › Ogrodowy składzik na narzędzia

Ogrodowy składzik na narzędzia

ogrodowy skladzik na narzedzia

wymaga ciągłej pielęgnacji, hakanie, kopanie, przycinanie, grabienie czy podlewanie wymaga posiadania wielu narzędzi. Nie możemy ich jednak przechowywać pod chmurką, ponieważ na pewno znajdzie się ktoś chętny, kto przywłaszczy sobie nasze narzędzia. Ale przecież nie będziemy trzymać tego całego żelastwa w domu. Dlatego potrzebne są składziki.

Firmy składające składziki narzędzi

Składzik na narzędzia kojarzy się z starą zniszczoną szopą, w której narzędzia są wrzucone bez ładu i składu. Jest to jednak stereotyp, który łatwo można zatrzeć. W sieci bez problemu można znaleźć usługi firm, które przyjmują zlecenia na takie konstrukcje. Mogą one przybierać różne formy i rozmiary. Możemy sobie zażyczyć specjalne uchwyty i pułki, tak aby pomieścić wszystkie narzędzia i aby nie walały się po składziku.

Składzik dekoracja ogrodu?

Taka konstrukcja jest nie tylko praktyczna, ale również stanowi ciekawą ozdobę naszego ogrodu. Drewniany domek stojący wśród zieleni będzie budował bajkową atmosferę, jeśli jeszcze przed nim umieścimy małą fontannę, to nasz będzie wyglądał rodem jak z dawnych produkcji Disneya.

Składziki na narzędzia powinny stać w każdym ogrodzie. Muszą one jednak być dosć solidnie skonstruowane, tak aby trudno można było się do nich dostać. Dlatego zostawmy to specjalistom i zamówmy składzik w wyspecjalizowanej firmie.

fot. urbud.com

Spragniony dalszych informacji? Szukaj po tagach:

Powiązane artykuły

Warto przeczytać