Najważniejszy element męskiej garderoby – eleganckie buty

buty skorzanePo czym na pierwszy rzut oka oceniają kobiety mężczyzn? Oczywiście po butach. Nawet jeśli mężczyzna jest nienagannie ubrany od góry do dołu, a ma jedną skazę w postaci brudnych lub co gorsza brzydkich butów, to jego noty w oczach pań spadają. Panowie wiedząc o tym zawsze starają się utrzymać swe obuwie w jak najlepszym stanie.

Dbanie o skórę

Buty skórzane są najbardziej eleganckie, jednak problem polega na tym, że wymagają poświęcenia dużej ilości czasu. Każdy mężczyzna, który chce wzbudzać pozytywne emocje, powinien nie tylko przecierać z kurzu i brudu swoje skórzane obuwie, ale także stosować specjalne środki ochrony skóry. Latem najlepiej jest stosować środki nawilżające, mogą to być mokre pasty do butów nanoszone gąbką. Zimą natomiast lepiej sprawdzą się tłuste środki lub nawet tłuste kremy do twarzy, pomogą one utrzymać odpowiednia giętkość skóry i zabezpieczą ją przez zimnem.

Jakie wzory butów

Jeśli mężczyzna ma być odbierany jako ktoś solidny i poważny, zdecydowanie nie powinien zakładać obuwia wymyślnego. Najlepsze są buty proste i eleganckie, czarne lub brązowe w prostych kształtach. Takie obuwie zawsze jest modne i zawsze pasuje, a przy tym na pewno nie ośmieszą właściciela.

Dodaj komentarz