Montaż alarmów w Zgierzu złapał złodzieja na gorącym uczynku!

Dom powinien być bezpiecznym miejscem i dbać os to bezpieczeństwo powinien każdy mieszkaniec domu. Dlatego warto zakładać wszelkie rzeczy, które będę nas chronić przed włamaniem. Do takich rzeczy należą okna antywłamaniowe, drzwi antywłamaniowe oraz alarmy. Z tego powodu mieszkaniec Zgierza postanowił wynająć montaż alarmów, który miał zwiększyć jego bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo jego rodziny.

Montaż alarmów złapał złodzieja

Montaż alarmów i złodziej z naprzeciwka

Pewien zgierzanin postanowił wynająć montaż alarmów, który miał zabezpieczyć jego dom oraz rodzinę. Tego dnia postanowił zostać w domu, aby przypilnować panów, którzy zakładali alarm. Jednak jak się okazało do domu z naprzeciwka tego samego dnia postanowił włamać się pewien złodziej, który został przyłapany na gorącym uczynku. Panowi, którzy pracowali przy montażu alarmów zauważyli, że po drugiej stronie ulicy pewien mężczyzna chce dostać się do domu przez okno. Zapytali właściciela domu, w którym zakładali alarm, czy to jego sąsiad chce wejść do domu przez okno. Okazało się, że nie.

Szybka akcja

Montażyści alarmów postanowili wezwać policję oraz uchwycić złodzieja. Na policję zadzwonił właściciel domu, w którym zakładany był alarm, a pracownicy postanowili złapać złodzieja. Po cichu weszli za nim do domu. Okazało się, że na półce znajdowały się dodatkowe klucze od posiadłości. Dlatego upewnili się tylko, że wszystkie okna są już zamknięte i zamknęli złodzieja na klucz, pilnując, aby złodziej nie wyszedł z domu przez wybicie okna. Złodziej został uwięziony w pułapce i czekał cierpliwie na przyjazd policji.

Dodaj komentarz