Kuferek czy wieszak na biżuterię

kuferek czy wieszak na bizuteriaNaszyjniki, pierścionki, bransolety i inne dodatki wykonane z szlachetnych metali ozdobione szlachetnymi kamieniami to atrybuty każdej eleganckiej kobiety. Są one zakładane na co dzień do pracy oraz na eleganckie spotkania i imprezy. Wiele kobiet nie wyobraża sobie wręcz bez nich normalnego egzystowania. Biżuteria jest również zawsze trafionym prezentem. Dlatego panie posiadają dość spore zbiory, które trzeba gdzieś godnie przechowywać.

Kuferek

Kuferek na biżuterię to chyba najpopularniejszy sposób na przechowywanie biżuterii. Ma on specjalnie wydzielone przegrody i uchwyty na poszczególne świecidełka. Pozwala on na zachowanie względnego porządku i przy tym może prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie na toaletce.

Wieszaki na biżuterię

Trochę mniej popularne są wieszaki na biżuterię. Jednak one również są bardzo praktyczne. Dzięki nim łatwiej dobrać odpowiednią biżuterię do stroju, ponieważ cały czas widać każdy element zbiorów. Wieszak może być również uzupełnieniem kuferka, może na nim znajdować się ulubiona biżuteria, którą kobieta często zakłada. Na wieszaku będzie łatwo dostępna i sama będzie przypominać, aby nie zapomnieć jej założyć.

Dodaj komentarz