Kredyt gotówkowy w mBanku – czy warto?

mbankKredyt gotówkowy w mBanku jest jednym z najbardziej polecanych kredytów na polskim rynku bankowości. Kredyt ten bardzo się wyróżnia na tle całej oferty kredytowej innych banków. MBank oferuje w swoim kredycie wiele korzystnych warunków i czynników, które są w stanie zachęcić do zaciągnięcia tego właśnie kredytu. Jeśli chodzi o finanse mBank przedstawia bardzo korzystne warunki.

Zalety kredytu

Kredyt w mBanku posiada w miarę niskie oprocentowanie, które wynosi średnio 8,58%. W porównaniu z innymi ofertami kredytowymi nie jest to wysokie oprocentowanie. Procedury kredytowe nie są trudne i wszystkie formalności które i tak można załatwić w dość krótkim czasie. Kwota, którą można zaciągnąć od banku, już w kilkanaście minut może się znaleźć na eKoncie kredytobiorcy. Przedział pieniężny, z którego można wziąć kredyt w mBanku jest dość szeroka. Najmniejsza kwota może wynosić tylko pięćset złotych, zaś kwota najwyższego kredytu gotówkowego może sięgnąć nawet sto tysięcy złotych. Bank działa podobnie jak biuro rachunkowe.

Okres spłacania

Również okres spłacania kredytu jest dość wygodny dla klienta, ponieważ jest możliwość spłaty kredytu już w trzy miesiące. Jednak, kiedy kwota, którą kredytobiorca chce zaciągnąć jest duża, a życzy on sobie, żeby raty były niższe, może przedłużyć okres kredytowania aż do osiemdziesięciu czterech miesięcy. Korzystna rachunkowość w tym banku nie jest problemem. Z tego też powodu, popularność tej instytucji finansowej ciągle rośnie.

Dodaj komentarz