Jak wybrać idealny kostium kąpielowy?

Na plaży każda kobieta chce się prezentować jak najlepiej i wyglądać atrakcyjnie. Dlatego często przed wakacjami decydujemy się na intensywne działania, dzięki którym mamy osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jednak nie tylko to jest ważne. Na to jak będziemy wyglądać wpłynie również wybrany przez nas kostium kąpielowy. Okazuje się bowiem, że odpowiednio dobrany kostium może pomóc ukryć pewne niedoskonałości naszej figury, a jednocześnie wyeksponować jej walory. Jak zatem wybrać najlepszy kostium?

źródło: alejakobiet.pl

źródło: alejakobiet.pl

Koniecznie musimy unikać robienia zakupów pod wpływem emocji. Nie kupujmy kostiumu tylko dlatego, że się nam spodobał, że był tani lub bardzo modny. To nam nie pomoże. Potrzebny jest nam kostium idealnie dopasowany do naszej sylwetki. Bardzo ważne jest też dobranie odpowiedniego rozmiaru. Kostium musi idealnie przylegać do sylwetki – nie może być za duży, ani nie możemy wciskać się w za mały kostium.

A jak wybrać fason odpowiedni do naszej figury? Oto kilka przykładów.

Jeżeli kobieta ma bardzo drobną figurę, to zazwyczaj również ma wąskie biodra. Najlepiej będzie się prezentować w kostiumie ze spodenkami, które delikatnie poszerzą biodra. Zalecane są stroje z różnymi zdobieniami, szarfami, paskami czy falbankami. Warto też stawiać na duże, wyraziste wzory i błyszczące materiały.

źródło: alejakobiet.pl

źródło: alejakobiet.pl

W wypadku małych piersi najlepiej wybrać kostium z usztywnionym biustonoszem. Warto też wybierać te z jakimiś ozdobnymi przeszyciami i różnymi zdobieniami. Należy też wybierać kostiumy w duże, kolorowe wzory. Kiedy dobrze poszukamy, to znajdziemy wiele innych ciekawych porad, które pomogą nam wybrać dla siebie kostium.

Dodaj komentarz