Jak pomalować usta na kolorowo?

Dopełnieniem każdego makijażu będą pięknie pomalowane usta. Dodają one kobiecie pewności siebie i podkreślają jej charakter. Usta mogą sprawić, ze będzie wyglądała bardziej elegancko, uroczo lub świeżo. Wszystko zależy od tego, jaki sposób malowania ust zostanie wybrany. A jakie są podstawowe możliwości?

źródło: makijazgwiazd.blog.onet.pl

źródło: makijazgwiazd.blog.onet.pl

Usta można pomalować korzystając z lekkich błyszczyków. Jest to rozwiązanie idealna na co dzień, tym bardziej że błyszczki często działają również nawilżająco i regenerująco na usta. Najlepiej wybierać błyszczyki o lekkim połysku, które rozświetlają usta. Szczególnie modne są te, które nadają ustom transparentny odcień. Błyszczyki sprawdzają się dla kobiet w różnym wieku, a ich cenną zaletą jest łatwy sposób nakładania.

źródło: pacjenci.dentonet.pl

źródło: pacjenci.dentonet.pl

Makijaż ust można również wykonać w tradycyjny sposób – przy użyciu szminki. Każda kobieta sama może zdecydować, jaką szminkę dla siebie wybrać. Dostępne są pomadki w bardzo zróżnicowanych odcieniach – od tych wyrazistych i mocnych, po delikatne i bardziej naturalne. Szminki pozwalają wykonać trwały makijaż ust, a jednocześnie są łatwe w aplikacji. Sprawdzają się zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień.

źródło: dooktor.pl

źródło: dooktor.pl

Część kobiet może również sięgnąć po konturówkę. Przy jej pomocy można zaznaczyć i wyrównać kontur ust lub je pomalować, co sprawia, że makijaż staje się trwalszy i wyrazistszy. Poza tym za pomocą konturówki można szybko poprawić wygląd ust. Każda kobieta może zatem sama wybrać dla siebie najlepszy kosmetyk – odpowiadający jej potrzebom oraz upodobaniom.

Dodaj komentarz