Ciężkie historie hotelowe

Pościelowe historie hoteloweHistorie hotelowe nie słyną z pruderii, z racji charakteru jakie hotele pełnią. Często służą noclegiem i ciepłą strawą nie tylko znużonym turystom , ale i cichym parom, które nie chcą afiszować się ze swoim uczuciem. Pokojówki, które zastają pokój po igraszkach często ujawniają rozmaitość śladów, jakie zastają na łóżku. Pościel hotelowa i hotelowe łóżka, kryją w sobie niejedną historię…

Morderstwo w pościeli

Do wielokrotnie powtarzanych historii wlicza się tak, którą nasz dziennikarz wysłuchał od pracowników przytulnego hotelu nad morzem. Szum wody, bliskość plaży i okna, z których goście mogą obserwować zarówno wschody, jak i zachody słońca sprzyja nie tylko romantycznym uniesieniom. Okazuje się bowiem, że kontakt z żywiołem, jakim jest woda sprzyja również morderczym pomysłom. Pewnego jesiennego dnia sprzątaczka, która otworzyła drzwi od pokoju 202 zamarła. Pościel hotelowa z koloru bieli przeobraziła się w szkarłatny barłóg. Wciąż ciepłe ślady krwi na łóżku wyraźnie sugerowały, że ktoś próbował dokonać morderstwa. Czy brak ciała ofiary nie czyni tej historii jeszcze bardziej tajemniczą?

Problemy hoteli

Morderstwa to tylko część problemów jeśli chodzi o hotele, często także właśnie te miejsca są wybierane jako ostatnie przez samobójców. Podcinanie żył, przedawkowanie leków, wyskakiwanie z okien, wieszanie się na pościeli hotelowej, to wszystko jest negatywnie odbierane przez ewentualnych gości i odstrasza ich. Dlatego też właściciele hoteli starają się tuszować takie incydenty.

Dodaj komentarz