Dodatki równie ważne dla kobiety i mężczyzny

Chyba żadna kobieta nie wyobraża sobie nie dopełnić swojego stroju dodatkami. Oczywiście w głównej mierze ich styl  zależy od okazji, na którą dopierany jest strój. Niewątpliwie dodatki to istotna sprawa. Tak samo, jak ubranie wierzchnie, potrafią przekazać otoczeniu bardzo wiele o osobie która je nosi. Powinny być także doskonale dopasowane do reszty ubrania. Buty, torebki, paski, szale, apaszki to tylko przykładowe a i często obowiązkowe dopełnienie stroju. Panie zdecydowanie bardziej przywiązują uwagę do harmonii pomiędzy strojem a dodatkami.

Dodatki dla Panów

O ile większy wybór tego typu galanterii istnieje dla kobiet, o tyle mężczyźni również mają spory wybór dodatków. Światowi styliści nie zapomnieli o eleganckich Panach, noszących krawaty, muszki czy paski a nawet ostatnio powracające do mody- szelki. Szeroka gama kolorystyczna dodatków i ciągle zmieniające się trendy w tej dziedzinie, pozwolą bez problemu dobrać odpowiedni fason krawata do garnituru. Modne stały się również spinki do mankietów, które to traktowane są jako dodatki biżuteryjne.

Coś dla Pana i coś dla Pani

Niewątpliwie ogromny wybór wszelkiego rodzaju dodatków, pozwala na atrakcyjne urozmaicenie garderoby. Biżuteria, torby i torebeczki oraz obuwie dostępne w rożnych kolorach, powodują, iż każdy może stać się osobistym stylistą. Stylista nie tylko komponuje i dobiera fason strojów do figury człowieka.  Zajmuje się on także doborem kolorystycznym poszczególnych elementów garderoby.

To, co pod spodem

Równie ważne jak dodatki jest to, co pod spodem. Bieliznę możesz kupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym. My polecamy sklep z bielizną missisleepy.pl gdzie znajdziesz świetne piżamki i koszule nocne polskich producentów w niskich cenach.

c5adffdfb98dad1ffbbbd471456ee419

bb1db8c482dca989375056bb34bbcd73 (1)

Dodaj komentarz